Дім кави у часи війни

Дім кави у часи війни

Наша країна зараз переживає важкі часи. Війна змусила багатьох з нас залишити свої рідні міста, домівки, попрощатися зі звичайним життям, друзі й рідні тепер розкидані по всьому світі, але ми точно знаємо, що вже скоро настане день, коли ми зберемося всі разом в улюблених серцю кав’ярнях, замовимо ароматний кавовий напій і нарешті обіймемо тих кого не бачили довгий час!

Обрати підходящу каву.

Дім Кави та перші кроки до нашої перемоги

Наразі наша компанія Дім Кави вже почала втілювати ці мрії в життя, відкривши двері магазинів і кав’ярень для клієнтів по всій Україні. Чекаємо вже на зустріч з вами в таких містах як Київ, Черкаси, Одеса, Полтава, Суми, Рівне, Львів, Луцьк, Кропівницький, Ужгород, Вінниця, Хмельницький.

Всі адреса ви можете знайти — Адреси магазинів Дім Кави
Ми працюємо аби допомогати економіці нашої держави, ми даємо робочі місця, людям яким прийшлося виїхати зі своїх міст, де досі відбуваються бойові дії. Наші працівники кождного дня виходять на роботу аби радувати вас і бачити ваші посмішки незважаючи ні на що!

Краша кава для украінців

Кава в Україні з кожним днем ​​стає дедалі кращою. Компанія Blasercafe і Дім Кави пропонують у продажу зерна найвищої якості, що виражається в незвичайному ароматі та насиченому смаку напоїв. Наші обжарники обсмажують зерна за особливою технологією, завдяки професіоналізму та любові наших майстрів, вкладених у кожне зернятко, щоб ви могли будь-коли купити ваш улюблений сорт кави додому.

Наша пристрасть в компанії Blasercafe і Дім Кави — це якість в інгредієнтах, приготуванні та обслуговуванні.Наш асортимент орієнтований як на гурманів-любителів, так і на баристів, у продажу ви знайдете мелену каву, каву в зернах і в капсулах, вибір сортів настільки різноманітний, що кожен зможе вибрати той, який йому до душі.

Кошик порожнiй!
0