Як правильно пити каву?

Як правильно пити каву?

Кава — прекрасний, але не менш загадковий напій. Для того щоб насолодитися смаком цього чудового напою потрібно дотримуватися певних правил його вживання. У багатьох країнах ці правила накопичувалися довгі роки і стали формувати традиції у його вживанні.

Кавові букети BLASERCAFE

Blasercafe Classico (250г)
Blasercafe Lilla & Rose (250 г)
Blasercafe Gourmets` Plaisir (250 г)
Кофе Blasercafe Servus Amadeus (250 г)
Кофе Blasercafe Saint Tropez (250 г)

Традиції вживання кави у різних країнах

Турція

Усім відомий факт, що традиційна турецька кава готується в турці (джезві) на дуже гарячому піску. За звичаєм кава подається після їжі.

Італія

Темпераментні італійці віддають перевагу міцному еспресо, це не дивно, адже вони його винайшли. Зверху міцного еспресо розташовуються пінні вершки. Зазвичай цей напій випивають залпом.

США

У США кава по праву займає перше місце серед найпопулярніших напоїв. Американці вживають із дитинства. Фраппучино, десертний напій – винахід саме жителів США, вперше його подали, як не дивно у Starbucks.

Франція

У французів немає такого улюбленого напою, але обов’язково за традицією французи макають у каву невеликий шматочок хліба або випічки.

Марокко

Жителі Марокко люблять змішувати каву з різними спеціями та прянощами їх фаворити – кардамон, мускатний горіх, кмин, імбир та кориця. Існують деякі традиції додавання спецій до кавових напоїв, пов’язаних із значущими подіями, наприклад: на весілля часто кладуть солодкі приправи, на похоронні події – гіркі.

Бразилія

Твір бразильців — кафесінні, подають його в маленьких філіжанках. Прийнято його пити відразу після прийому їжі, також іноді додають до нього сиропи або згущене молоко.

Рекомендації щодо вживання кави

— Не рекомендується вживати більше 4 кухлів кави на день. Європейські стандарти свідчать, що за день можна вживати 400 мг кофеїну на добу.

– Не варто пити каву на голодний шлунок. Кава містить кислоти, які стимулюють вироблення шлункового соку. Тому, якщо пити каву на голодний шлунок — шлунковий сік починає роз’їдати стінки шлунка, тому що їжі в шлунку немає, це призводить до виразок та інших проблем зі шлунком.

— Лікарі рекомендують вживати каву з 10-12 та 14-17 годин.

— За один прийом кави, не можна випивати більше 2-3 чашок, тобто не можна вживати за 1раз більше 200 мг кофеїну.

— Кава стимулює пам’ять. Якщо випивати 2 чашки кави на день, ви краще запам’ятовуватимете інформацію. Але важливо пам’ятати, що не можна зловживати кофеїном, тому що надмірне його вживання призводить до зворотного ефекту.

Кошик порожнiй!
0