Як заварювати каву в дріп-пакетах

Як заварювати каву в дріп-пакетах

Дріп-Кава — натуральна мелена кава в порційних пакетах, приготування якої не вимагає спеціального устаткування і навичок. Дріп-каву можна приготувати будь-де і коли завгодно. Все, що вам знадобиться — це гаряча вода і чашка.

Час приготування кави:

Заварювання кави в дріп-пакетах — найшвидший з усіх способів. На приготування у вас піде не більше трьох хвилин вашого часу. Це також одна з причин чому дріп-кава стає все більш популярною. Приготувати такий напій можна вдома, в поїздках і навіть на відкритому повітрі, наприклад в поході.

Вибір чашки:

При виборі обсягу чашки орієнтуйтеся на власні вподобання. Однак, оптимальним варіантом буде стакан ємністю 150-190 мл. Якщо вибрати чашку побільше, то смак напою може стати водянистим і не таким насиченим. Чашки DeLonghi ідеально підійдуть для заварювання кави, так як вони довго зберігають температуру.

Температура води:

Для приготування кави завжди використовуйте якісну воду. Так як найчастіше кава в дріп-пакетах використовується в дорозі і подорожах, найпростішим рішенням буде купити бутильовану воду.

Температура води заварювання зазвичай залежить від сорту, ступеня обсмаження і помелу кави. Але в даному випадку має значення і сам спосіб заварювання напою. Орієнтовно підходящою температурою буде 90-95 градусів. Якщо ваш чайник не оснащений датчиком температури, то можна закип’ятити воду і дати чайнику постояти з відкритою кришкою пару хвилин.

Заварюємо Дріп-каву 

Розпакуйте пакет з дріп-кавою і відкрийте по лінії перфорації. Кожен пакет має спеціальні картонні утримувачі, які легко встановлюються на чашці. Потягніть «вушка» пакетика в сторони і надіньте їх на край чашки.

Підігрійте воду до необхідної температури. Наповнений дріп-пакет вміщуює в себе приблизно 60-70 мл води. Не поспішаючи пролийте воду, заповнивши повністю дріп-пакет. Повторіть пролив ще два рази.

Коли вся вода пройде через фільтр і виявиться в чашці, можна видалити пакет. Таким чином ви отримуєте чисту каву без гущі.

Купити каву в Дріп пакетах в Україні

На нашому сайті Ви можете придбати:

— Дріп-кава Ethiopia Yirgacheffe

— Дріп-кава Monkey juice

 

Кошик порожнiй!
0