Таблетована кава — в чому переваги такого виду заварювання?

Таблетована кава — в чому переваги такого виду заварювання?

Порція меленої кави, упакованої в паперовий фільтр у вигляді спресованої таблетки називається таблетованою кавою або ж кавою в чалдах. Такий спосіб приготування напою, що бадьорить має ряд особливостей і переваг.

Які кавомашини підходять для приготування таблетованої кави

Приготування кави таким способом можливо в спеціальних чалдових кавоварках, а також в комбінованих кавоварках, які оснащені перехідником для чалдових таблеток.

Чалди також бувають різними, в залежності від діаметра — 44 мм і 55 мм, в залежності від ваги можуть містити 7 гр. і 9 гр. кава. Звертайте увагу на тип вашої кавоварки та на те з яким стандартом таблеток вона працює.

Як заварювати таблетовану каву

Щоб приготувати каву таким способом необхідно розпакувати індивідуальний пакет з кавовою таблеткою, помістити її в кавоварку і натиснути кнопку запуску. Порція свіжої та ароматної кави буде готова менш ніж за хвилину! Використана таблетка видаляється, а кавоварка при цьому залишається чистою і готовою до роботи.

Переваги таблетованої кави

Простота використання

Заварювати каву в таблетках дуже просто. Для цього не потрібно володіти особливими навичками. Головне, щоб ваша кавоварка передбачала можливість використання кавових таблеток.

Смакові якості

Кожна порція таблетованої кави має ідеально вивірені пропорції кави і ступінь помелу. Це гарантує стабільний і збалансований смак напою кожен раз.

Економія

Вартість чалдів менша, ніж упаковка меленої кави або кавових капсул. Крім економії коштів, ви також економите свій час. Ви не будете витрачати час на попереднє перемелювання кавових зерен, втоптування порції меленої кави в ріжок, а також на очистку кавоварки після приготування напою.

Свіжість

Оскільки таблетована кава продається поштучно, немає необхідності турбуватися про смакові якості напою. Кожна таблетка з кавою упакована в індивідуальну упаковку. Тим самим, кожна порція кави залишається максимально свіжою, розкриваючи свій смак і аромат після екстракції.

Облік

Вести облік кави в сфері HoReCa набагато простіше, оскільки немає необхідності розраховувати кількість грам кави. На заходах, де проходить перерва на каву, також зручно заздалегідь розрахувати кількість чалдів з кавою, знаючи кількість гостей.

Різні сорти

Купуючи упаковку кавових зерен або меленої кави, ми п’ємо один і той же сорт. І тільки коли кава закінчується, йдемо за новою пачкою. Кава в чалдах в свою чергу продається поштучно, а це значить немає необхідності обмежуватися одним сортом або блендом. Кожен день можна відкривати для себе нові смаки, заварюючи каву, родом з різних країн.

Кошик порожнiй!
0